TK Lighting 5102 - Stolová lampička Cubus graphite 1xE27, grafit/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5102 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | grafit, čierna |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15, 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška: | 460 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2936 - Stolná textilná lampička Maja 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 5591 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5986 - Stolná textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, hnedá/prírodná
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 5895 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
43,90 €
TK Lighting 5889 - Stolová textilná lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, čierna/prírodná
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
44,75 €
TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 16009 - Stolová lampička Cono 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 5893 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
43,90 €



























































