Rabalux 4379 - Stolová lampička Ellie 1xE14, Ø180, keramika/textil, biela
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-4379 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 15 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
ihneď na odoslanie Dalších 15 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | textil, keramika |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 180 mm |
| Výška: | 260 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 7772 - Stolová lampička Dorothea 1xE14, čierna/biela alabaster
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
30,25 €
Rabalux 2145 - Stolová lampička Ariel 1xE14, Ø200, ružová
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
11,50 €
Rabalux 2241 - Stolná lampička Flint 1xE14, béžová/biela
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 2146 - Stolová lampička Ariel 1xE14, Ø200, sivá
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-10 dní
11,50 €
Rabalux 2240 - Stolná lampička Flint 1xE14, čierna/biela
skladom u dodávateľa 191 ksdodanie 3-10 dní
28,55 €
Rabalux 8634 - Stolová lampička Annabella 1xE14, Ø300, bronzová/biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
81,80 €
Rabalux 4906 - Stolová lampička Ariel 1xE14, Ø200, bordó
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
11,50 €
Rabalux 7072 - Klasická lampička Petronel 1xE27, Ø170, matná čierna/opál/orech
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-10 dní
55,20 €
Rabalux 4386 - Stolová lampička Petra 1xE14, Ø245, béžová/sivá
skladom u dodávateľa 194 ksdodanie 3-10 dní
34,95 €
Rabalux 4904 - Stolová lampička Ariel 1xE14, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 3-10 dní
11,50 €

























































