Ideal Lux 32375 - Stolová lampička London 1xE27, Ø320, chróm
| Výrobca: Ideal Lux | |
| Kód: Ide-32375 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | kov, akryl |
| Farba: | chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 320 mm |
| Výška: | 485 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |

























































