TK Lighting 16041 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/oranžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-16041 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Farba: | biela, oranžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x8 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16043 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,30 €
TK Lighting 16044 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 16038 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/béžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
37,30 €
TK Lighting 16040 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/žltá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
35,10 €
TK Lighting 16042 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/tehlová
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,35 €
TK Lighting 5903 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, mätová/zlatá/sklo/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 5987 - Stolová textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/sivá
skladom u dodávateľa 135 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 16044 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 5290 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, biela/borovica
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
48,60 €
TK Lighting 5988 - Stolová textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, hnedá/čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 16042 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/tehlová
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 2936 - Stolná textilná lampička Maja 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €


























































