Max-light T0076-03D - Stolová lampička Moonlight 3xG9, Ø210, chróm/sklo
| Výrobca: Max-light | |
| Kód: Max-T0076-03D |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 210 mm |
| Výška: | 360 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Max-light T0032 - Stojacia lampička Boston 1xE14, biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
20,00 €
























































