Globo 21002T - Stolová lampička Olly 1xE14, Ø110, matná čierna/dymové sklo
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-21002T |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | matná čierna, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 110 mm |
| Výška: | 225 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 21626C - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, chróm/čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 3-6 prac. dní
17,65 €
Globo 21003B - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €
Globo 15839T - Stolová krištáľová lampička Corry 1xE27, Ø210, dymová/matná čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
60,35 €
Globo 15187T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/zlatá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
54,40 €
Globo 15698T - Dizajnová stolná lampička Gorley 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
22,70 €
Globo 21000TB - Stolová lampička Annika black 1xE27, Ø90, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
23,05 €
Globo 15188T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
55,35 €
Globo 21628W - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 3-6 prac. dní
26,90 €
Globo 21627B - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 3-6 prac. dní
28,50 €
Globo 15548T - Stolová lampička Maxy 1xE27, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,30 €

























































