PREZENT 64426 - Stolová lampička ORADEA 1xE27/40W, čierna/číra
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.64426 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, čirá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 215 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 81 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,90 €
PREZENT 90 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
93,65 €
PREZENT 67 - Stolná lampička TIFFANY VII 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
112,20 €
Prezent 242 - Lampička Tiffany XXIV. 1xE14, Ø190, antická hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
131,70 €
Prezent 1702 - Stolová lampička Tiffany XX. 2xE27, Ø300, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
282,90 €
PREZENT 91 - Stolná lampička TIFFANY TABLE 1xE14/40W
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
87,80 €
PREZENT 173 - Stolná lampička TIFFANY III 1xE14/40W
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
112,20 €
Prezent 1709 - Stolová lampička Tiffany XXII. 1xE14, Ø200, hnedá antika
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
146,35 €
PREZENT 75356 - Stolová lampička VIOLA 1xE14/40W, zlatá mosadz/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
51,70 €


























































