Globo 21628B - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/čierna
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-21628B |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | textil, drevo |
| Farba: | prírodná, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x7 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Dĺžka: | 120 mm |
| Šírka: | 120x120, 120 mm |
| Výška: | 300 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21628A - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, čierne drevo/antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €
Globo 21628W - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, prírodné drevo/biela
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 3-6 prac. dní
26,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 21628A - Stolová lampička Valentino 1xE27, 120x120, čierne drevo/antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €
Globo 21003B - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €
Globo 15188T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
55,35 €
Globo 15229T1 - Textilná stolná lampička Clarke gold 1xE14, 110x110, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 3-6 prac. dní
20,50 €
Globo 15053T - Stolová lampička Lenius 1xE27, čierna/antická mosadz
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,30 €
Globo 21002T - Stolová lampička Olly 1xE14, Ø110, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 3-6 prac. dní
20,80 €
Globo 21626 - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,85 €
Globo 15663T - Stolová lampička Pablo 1xE27, drevo/matná čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,75 €
Globo 15698T - Dizajnová stolná lampička Gorley 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
22,70 €
Globo 56140-4T - Stolová lampička Riha 4xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-6 prac. dní
86,40 €

























































