TK Lighting 5889 - Stolová textilná lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, čierna/prírodná
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5889 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Farba: | prírodná, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5890 - Stojacia textilná lampa Harmony nature 1xE27, Ø500, čierna/prírodná
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
139,65 €
TK Lighting 5950 - Nástenné textilné svietidlo Harmony nature 1xE27, čierna/prírodné
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2935 - Stolná textilná lampička Maja 1xE27, Ø200, biela
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 5788 - Stolová lampička Oslo 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 16042 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/tehlová
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,35 €
TK Lighting 5346 - Stolová lampička Oslo 1xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
63,55 €
TK Lighting 16044 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 5893 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 16038 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/béžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
37,30 €
TK Lighting 16047 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, čierna/sklo/textil
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €


























































