TK Lighting 4524 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 4xG9, biela/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4524 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, sklo, kov |
| Farba: | borovica, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4523 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 2xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
32,85 €
TK Lighting 4525 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 6xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
82,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5449 - Nástenné drevené svietidlo Luna wood 4xG9, Ø400, dub
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
79,95 €
TK Lighting 1441 - Nástenné drevené LED svietidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, čierna/dub
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
97,00 €
TK Lighting 6628 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 24W, 3000K, 2920lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
123,45 €
TK Lighting 10197 - Nástenné drevené svietidlo Eve 1xGU10, buk/čierna
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 3272 - Nástenné drevené svietidlo Tavola 2xG9, dub
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
41,55 €
TK Lighting 4961 - Nástenné drevené svietidlo Oslo black 1xE27, čierna/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
43,85 €
TK Lighting 4678 - Nástenné drevené svietidlo Hoja 2xG9, orech
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 4-14 dní
50,95 €
TK Lighting 6279 - Nástenné drevené svietidlo Oslo brown 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 4523 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 2xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
32,85 €
TK Lighting 6431 - Nástenné drevené LED svietidlo Flash wood 21W, 3000K, 2584lm, čierna/orech
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
85,05 €



























































