Markslöjd 414441 - Stropné bodové svietidlo Blank 4xGU10, oceľ/chróm
| Výrobca: Markslöjd | |
| Kód: Mar-414441 |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | chróm-lesklý, oceľ |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 4x50 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Šírka: | 220x220 mm |
| Výška: | 150 mm |
























































