TK Lighting 4675 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 3xGU10, čierna/orech
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4675 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, drevo |
| Farba: | orech, čierna, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 510 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4673 - Bodové svietidlo Cover wood 1xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
19,85 €
TK Lighting 4674 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 2xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 5777 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 5xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
84,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 818 - Nástenné svietidlo Vaio white 1xE27, biela/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
22,60 €
TK Lighting 5768 - Stropné drevené svietidlo Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
61,60 €
TK Lighting 666 - Stropné svietidlo Vaio white 5xE27, Ø500, biela/drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
90,00 €
TK Lighting 10121 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGU10, buk
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 5769 - Stropné drevené svietidlo Estera wood 4xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 10123 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGX53, buk
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
27,50 €
TK Lighting 4674 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 2xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 10270 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 4xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
89,35 €
TK Lighting 5777 - Stropné bodové svietidlo Cover wood 5xGU10, čierna/orech
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
84,00 €
TK Lighting 4525 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 6xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
82,75 €


























































