TK Lighting 6918 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGU10, Ø55, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6918 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 3797 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Súčasťou balenia je transparentný krúžok.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 55 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1221 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 6910 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2021 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 6919 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGU10, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 1939 ksdodanie 4-14 dní
7,70 €
TK Lighting 6913 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 667 ksdodanie 4-14 dní
21,35 €
TK Lighting 6912 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 2081 ksdodanie 4-14 dní
21,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10128 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
24,95 €
TK Lighting 10002 - Stropné bodové svietidlo Vox 2xGU10 + 2xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
76,55 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 10242 - Bodové svietidlo Livia 3xGU10, šedá
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 2730 - Stropné svietidlo Fairy graphite 4xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
129,85 €
TK Lighting 10269 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €
TK Lighting 10222 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 6096 - Stropné svietidlo TOP 1xGX53, Ø80, zlatá
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
14,10 €
TK Lighting 10719 - Stropné svietidlo AMIS WHITE 1xGU10, Ø55, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 427 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10220 - Bodové svietidlo Livia 1xGU10, zelená
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
16,85 €


























































