Rendl R12734 - Stropné bodové svietidlo Mantova 2xGU10, matná čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12734 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | matná čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x35 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 158 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 94 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12729 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná biela
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
27,75 €
Rendl R12730 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
30,90 €
Rendl R12731 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná čierna
skladom u dodávateľa 116 ksdodanie 6-14 dní
27,75 €
Rendl R12732 - Stropné bodové svietidlo Mantova 2xGU10, matná biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13472 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, čierna
skladom u dodávateľa 274 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13868 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, čierna/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 144 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R12730 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, kartáčovaný hliník
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
30,90 €
Rendl R13496 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, biela/čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13542 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12672 - Stropné bodové svietidlo Enki 1xGU10, 94x94, biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R13471 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
26,20 €
Rendl R13790 - Stropné sadrové svietidlo Jack 3xGU10, biela
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12517 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13538 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, biela
skladom u dodávateľa 172 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €


























































