PREZENT 75566 - Stropné bodové svietidlo TONG 2xE14, saténový nikel/svetlé drevo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.75566 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Určené pre napájacie napätie 230V | |
| Typ objímky / pätice E14 | |
| Minimálna vzdialenosť od osvetlovaného objektu 0,5m | |
| IP 20 - Stupeň IP ochrany svietidiel | |
| Určené pre montáž na strop | |
| Určené pre interiérové použtie | |
| Prvá trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | |
| Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy | |
| Znak zhodnosti s direktívami EU | |
| Maximálny príkon 25W |
| Materiál: | kov, drevo, sklo |
| Farba: | biela, saténový chróm |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 2x25, 25 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 420 mm |
| Šírka: | 420 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75567 - Stropné bodové svietidlo TONG 3xE14 saténový nikel/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,45 €
PREZENT 75565 - Bodové svietidlo TONG 1xE14, saténový nikel/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 75565 - Bodové svietidlo TONG 1xE14, saténový nikel/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
PREZENT 75557 - Stropné bodové svietidlo PONY 3xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
58,55 €
PREZENT 27503 - Bodové svietidlo TAMETA 1xE14 biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
15,60 €
PREZENT 332 - Bodové nástenné svietidlo ZEUS 1xE14/R50, saténová mosadz/tmavé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
12,70 €
PREZENT 467 - Stropné bodové svietidlo ZEUS 3xE14/R50, Ø300, matný nikel/čerešňa/chróm
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €
PREZENT 27505 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 3xE14, biela/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
43,90 €
Prezent 75468 - Bodové svietidlo Antares 2xE14, čierna/červená meď
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
31,20 €
Prezent 27520 - Stropné bodové svietidlo Arya 2xE14, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
PREZENT 75464 - Bodové svietidlo BASKET 3xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
54,65 €
Prezent 75469 - Bodové svietidlo Antares 3xE14, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
44,90 €


























































