Immax neo 07166-B40 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
| Výrobca: Immax neo | |
| Kód: IN-07166-B40 |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Immax neo |
| Adresa výrobce: | Teslova 1179/2, 702 00 Ostrava-Přívoz |
| E-mail: | obchod@immax.cz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela, RGB |
| Teplota chromatickosti: | 2700-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 40+10 W |
| Svetelný tok: | 3200 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 50000 hod. |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 400 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
Immax neo 07164-40 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
82,45 €
Immax neo 07168-W40 - Stropné šikovné LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
73,00 €
Immax neo 07167-B40 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, 400x400, čierna + diaľkové ovládanie
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Immax neo 07170-B60 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 65W, 2700-6500K, RGB, 3905lm, Ø600, čierna + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 2-5 dní
66,60 €
Immax neo 07152-B40 - Stropné LED svietidlo Perfecto 24W, 2700-6500K, 1500lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 2-5 dní
33,25 €
Immax neo 07167-B40 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, 400x400, čierna + diaľkové ovládanie
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,45 €
Immax neo 07251L - Stropné inteligentné LED svietidlo Semplici 36W, 2700-6500K, 2736lm, Ø400, biela, Wi-Fi + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
47,75 €
Immax neo 07248L - Stropné inteligentné LED svietidlo Semplici 36W, 2700-6500K, 2736lm, Ø400, čierna Wi-Fi + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
47,75 €
Immax neo 07250L - Stropné inteligentné LED svietidlo Semplici 60W, 2700-6500K, 4500lm, Ø600, čierna Wi-Fi + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
66,25 €
Immax neo 07152-B50 - Stropné LED svietidlo Perfecto 48W, 2700-6500K, 2800lm, Ø500, čierna + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 2-5 dní
37,00 €
Immax neo 07169-W60 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 65W, 2700-6500K, RGB, 3905lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 2-5 dní
66,60 €
Immax neo 07252L - Stropné inteligentné LED svietidlo Semplici 48W, 2700-6500K, 3468lm, Ø500, biela, Wi-Fi + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
58,85 €
Immax neo 07164-40 - Stropné chytré LED svietidlo Tudo 40+10W, 2700-6500K, 3200lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
82,45 €




























































