Globo 40606 - Stropné detské svietidlo Kiddy 2xE27 ILLU, Ø300, dekor
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-40606 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý, dekor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 300 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |


























































