TK Lighting 10270 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 4xG9, biela/orech
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10270 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, plast, sklo, kov |
| Farba: | orech, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x9 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 650 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10273 - Drevený luster Estera wood 9xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
187,45 €
TK Lighting 10272 - Drevený luster Estera wood 7xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
159,70 €
TK Lighting 10269 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €
Podobný tovar
TK Lighting 16045 - Stojacia drevená lampa Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
110,65 €
TK Lighting 5809 - Stojacia drevená lampa Estera wood 3xG9, biela/borovica
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
110,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10121 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGU10, buk
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 10269 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €
TK Lighting 4524 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 4xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
57,15 €
TK Lighting 5768 - Stropné drevené svietidlo Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
61,60 €
TK Lighting 11078 - Stropné svietidlo VIRLO 3xE14, Ø420, drevo/sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
110,90 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
57,35 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 4523 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 2xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
32,85 €
TK Lighting 4525 - Stropné a nástenné drevené svietidlo Noble 6xG9, biela/borovica
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
82,75 €
TK Lighting 10123 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGX53, buk
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
27,50 €


























































