LUXERA 32319 - Stropné krištáľové svietidlo RHODIA 8xG9, chróm/číra
| Výrobca: LUXERA | |
| Kód: LL.32319 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | krištáľ, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, čirá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie, áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 8x28, 28 W |
| Počet žiaroviek: | 8 |
| Priemer: | 600 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
Mohlo by vás zaujímať
LUXERA 62413 - Krištáľové svietidlo XAVER 4xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
165,85 €
LUXERA 69046 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 8xG9, 640x240, chróm/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
170,75 €
LUXERA 62408 - Stropné krištáľové LED svietidlo ARAMEA 11xGU10 + LED 33W, 3000K, 2700lm, Ø800, oceľ/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
561,00 €
LUXERA 62412 - Krištáľové svietidlo CHESTER 6xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
195,10 €
LUXERA 69047 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chróm/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
243,90 €
LUXERA 62439 - Krištáľové stropné svietidlo GRANADA 6xE14, Ø530, zlatá/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
360,95 €
LUXERA 62430 - Krištáľové svietidlo RUSSET 5xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
360,95 €
LUXERA 62409 - Stropné krištáľové LED svietidlo ARAMEA ,7xGU10 + LED 24W, 3000K, 1920lm, Ø600, oceľ/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
424,40 €
LUXERA 62436 - Stropné krištáľové LED svietidlo ALLURIA 30W,4000K, 2400lm, D400 chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
229,25 €
LUXERA 62407 - Stropné LED svietidlo GIRO 30W, 3000K, 2400lm, Ø400, chróm / krištáľ
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
190,25 €




























































