Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13688 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | opál, chróm-lesklý |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 1700 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 360 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13686 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
118,20 €
Rendl R13642 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, biela
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
97,90 €
Rendl R13687 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
118,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13642 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, biela
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
97,90 €
Rendl R13680 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 177 ksdodanie 6-14 dní
118,20 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
123,75 €
Rendl R13686 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
118,20 €
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
79,45 €
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
46,20 €
Rendl R12199 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Esica 6W, 3000K, 369lm, IP44, Ø100, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 136 ksdodanie 6-14 dní
72,05 €
Rendl R13683 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
169,95 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
251,25 €
Rendl R13698 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
192,10 €


























































