PREZENT 71318 - Stropné LED svietidlo IRIDIO 23W, 4000K, Ø340, 1980lm, biela/trblietavý efekt
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, akryl |
| Farba: | trblietavý efekt, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24, 23 W |
| Svetelný tok: | 2260, 1980 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 20000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 340 mm |
| Šírka: | 340 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Hĺbka: | 68 mm |
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 71334 - Stropné LED svietidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
63,40 €
PREZENT 71304 - Stropné LED svietidlo MOZAN 33W, 4000K, 2650lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
Prezent 27313 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
Prezent 27305 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
PREZENT 17302 - Stropné LED svietidlo Kraton 40W, 2700-6500K, 3120lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
79,20 €
Prezent 27316 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
67,30 €
PREZENT 71329 - Stropné LED svietidlo FLOREN SQ 33W, 3000-6500K, 2500lm, kávová/biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
65,35 €
PREZENT 27014 - Stropné LED svietidlo LENYS II 24W, 4000K, IP44/IP20, Ø270, 1900lm, biele
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,10 €
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
Prezent 70325 - Stropné LED svietidlo Trimo II. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, čierna/biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
21,00 €




























































