Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12633 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Stmievanie TRIAC
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 15 W |
| Svetelný tok: | 750 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 45 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12634 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 97 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12843 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 103 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13267 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, biela, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R14355 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, perleťová zlatá
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R13488 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
77,75 €
Rendl R12634 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 97 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R14362 – Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
183,20 €
Rendl R14358 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, perleťovo zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R13487 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
77,75 €


























































