Rendl R12850 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12850 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 300x300 mm |
| Výška: | 58 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12848 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, biela
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 6-14 dní
61,00 €
Rendl R12849 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
61,00 €
Rendl R13487 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
77,65 €
Rendl R13488 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
77,65 €
Rendl R13489 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Rendl R13490 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, čierna
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13642 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
98,00 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R13482 - Stropné LED svietidlo Larisa 20W, 3000K, 1600lm, Ø220, perleťová zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
85,05 €
Rendl R12842 - Stropné LED svietidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, biela
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R14358 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, perleťovo zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
123,90 €
Rendl R13328 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 6-14 dní
229,30 €
Rendl R13490 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 50W, 3000K, 4000lm, 400x400, čierna
skladom u dodávateľa 90 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Rendl R13158 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, biela, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
85,05 €
Rendl R14357 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
123,90 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 159 ksdodanie 6-14 dní
251,50 €



























































