Rendl R13328 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13328 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
Možnosť dokúpenia komponentu R13330 - vhodný na zavesenie svietidla
Stmievanie TRIAC
| Materiál: | polykarbonát, hliník |
| Farba: | biela, mliečna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 30 W |
| Svetelný tok: | 1900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | áno |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 100 mm |
Príslušenstvo
49,95 €
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 6-14 dní
Příbuzné produkty
Rendl R13334 - Stropné LED svietidlo Mezzo 100W, 3000K, 6400lm, Ø800, biela
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
832,80 €
Rendl R13335 - Závesná sada Mezzo pre svietidlo R13334
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R13332 - Stropné LED svietidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 6-14 dní
462,70 €
Rendl R13333 - Stropné LED svietidlo Mezzo 60W, 3000K, 3700lm, Ø600, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
462,70 €
Rendl R13330 - Závesná sada Mezzo pre svietidlo R13328 a R13332, biela
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13331 - Závesná sada Mezzo pre svietidlo R13329 a R13333, čierna
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R13329 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 83 ksdodanie 6-14 dní
229,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R12202 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13754 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R14356 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
88,85 €
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13329 - Stropné LED svietidlo Mezzo 30W, 3000K, 1800lm, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 83 ksdodanie 6-14 dní
229,50 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13488 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
77,75 €
Rendl R13680 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 177 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R13267 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 30W, 3000K, 2400lm, 300x300, biela, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €


























































