PREZENT 71303 - Stropné LED svietidlo MOZAN 44W, 4000K, 3850lm, chróm / biela
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, akryl |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x48, 44 W |
| Svetelný tok: | 5250, 3850 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 20000 hod. |
| Priemer: | 480 mm |
| Šírka: | 480 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 71302 - Stropné LED svietidlo MOZAN 35W, 4000K, 2750lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
36,10 €
PREZENT 71304 - Stropné LED svietidlo MOZAN 33W, 4000K, 2650lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
PREZENT 71305 - Stropné LED svietidlo MOZAN 43W, 4000K, 3650lm, chróm/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
70,25 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 71331 - Stropné LED svietidlo SWIMM 22W, 4000K, IP44, 1450lm chróm/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
50,75 €
Prezent 27015 - Stropné LED svietidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
17,55 €
PREZENT 27013 - Stropné LED svietidlo LENYS II 18W, 4000K, IP44/IP20, 1400lm, Ø190, biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
PREZENT 71332 - Stropné LED svietidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chróm / biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
61,45 €
PREZENT 49055 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
Prezent 27310 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
Prezent 27317 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
67,30 €
Prezent 27311 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €



























































