TOP LIGHT Onyx KM RC - Stropné LED svietidlo Onyx KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela/čierna + diaľkový ovládač
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Onyx KM RC |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Vrátane diaľkového ovládača, možnosť stmievania, nastavenie teploty farby (teplá až studená farba), pamäť, nočné svetlo
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | biela, čierna |
| Farba svetla: | teplá biela, nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 51 W |
| Svetelný tok: | 5100 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 480 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropné LED svietidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Ocean HM RC - Stropné LED svietidlo Ocean HM 51W, 3000-6500K, 5100lm, 440x440, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropné LED svietidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Satellite 50C RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, čierna/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropné LED svietidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropné LED svietidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, biela/trblietavý efekt/chróm + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Revit H50B RC - Stropné LED svietidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní


























































