TOP LIGHT Silver KS 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KS 10W, 6000K, 900lm, IP44, Ø280, chróm
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Silver KS 6000 |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Priemer: | 280 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Silver KM 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KM 18W, 6000K, 1620lm, IP44, Ø330, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Silver KM 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KM 18W, 6000K, 1620lm, IP44, Ø330, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
TOP LIGHT Onyx HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
58,70 €
TOP LIGHT Silver HL 6000K - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver 24W, 6000K, 2160lm, IP44, 380x380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Dunaj K20 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 18W, 3000/4000/6500K, 19800lm, IP44, Ø275, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
12,50 €
TOP LIGHT Spirit 40D CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Spirit 36W, 3000/4000/6500K, 3600lm, IP44, Ø400, hnedá/imitácia dreva
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Silver HL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, 380x380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Dunaj K40 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 32W, 3000/4000/6500K, 3520lm, IP44, Ø380, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
24,50 €
TOP LIGHT Comet 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Comet 40W, 3000K/4000K/6500K, 4000lm, Ø400, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €



























































