Brilliant G99524/75 - Stropné LED svietidlo Slimline 22W, 3000K, 2200lm, Ø390, drevo/plast
| Výrobca: Brilliant | |
| Kód: Brlt-G99524/75 |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 2-3 týždne
| Materiál: | kov, plast, drevo |
| Farba: | hnedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 22 W |
| Svetelný tok: | 2200 lm |
| Priemer: | 390 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Brilliant G80570A75 - Stropné drevené LED svietidlo Slimline LED RC 36W, 3000-6500K, 3800lm, Ø500 + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
63,30 €




























































