Rendl R12063 - Stropné LED svietidlo Structural 40W, 3000K, 2918lm, 400x400, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12063 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x40 W |
| Svetelný tok: | 2918 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 400x400 mm |
| Výška: | 48 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,15 €
Rendl R12196 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
109,15 €
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
266,45 €
Rendl R13551 - Stropné LED svietidlo Larisa R 10W, 3000K, 800lm, Ø116, čierna, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13677 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 6-14 dní
138,75 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R13676 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R12202 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13680 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R12848 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, biela
skladom u dodávateľa 92 ksdodanie 6-14 dní
61,05 €




























































