PREZENT 61450 - Stropné svietidlo ASTER 3xE27/60W, mosadz/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.61450 |
Dostupnosť:
Skladom 4 ks
ihneď na odoslanie Dalších 200 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
ihneď na odoslanie Dalších 200 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | antika, biela, mosadzná, satén |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Priemer: | 590 mm |
| Výška: | 280 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 61452 - Nástenné svietidlo ASTER 1xE27/60W, mosadzná/biela
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
19,50 €
PREZENT 61451 - Stropné svietidlo ASTER 5xE27/60W, mosadz/biela
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
78,05 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 75558 - Stropné bodové svietidlo PONY 5xE14, čierna/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
96,60 €
PREZENT 65003 - Stropné bodové svietidlo AIDA 4xE14, saténový nikel/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
56,10 €
Prezent 75472 - Bodové svietidlo Daytona 3xE14, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 27505 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 3xE14, biela/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
43,90 €
PREZENT 75451 - Stropné bodové svietidlo PADRE 2xE14, chróm/drevo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
PREZENT 65001 - Stropné bodové svietidlo AIDA 2xE14, saténový nikel/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
PREZENT 75450 - Bodové svietidlo PADRE 1xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 65002 - Stropné bodové svietidlo AIDA 3xE14, saténový nikel/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
42,45 €
PREZENT 75567 - Stropné bodové svietidlo TONG 3xE14 saténový nikel/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,45 €
PREZENT 27503 - Bodové svietidlo TAMETA 1xE14 biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
15,60 €

























































