Sollux SL.0914 - Stropné svietidlo BASIC 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0914 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | drevo |
| Farba: | prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230, 220 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x40 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Dĺžka: | 270 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Kolekcia: | Basic |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 14 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 10 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0916 - Stropné svietidlo QUATRO 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,80 €
Sollux SL.0915 - Stropné svietidlo QUATRO 1 prírodné drevo 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
42,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0488 - Stropné svietidlo ORBIS betónové 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
23,40 €
Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
41,65 €
Sollux SL.0675 - Stropné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
25,25 €
Sollux SL.0090 - Stropné bodové svietidlo RING 4 biele 4xGU10
skladom u dodávateľa 70 ksdodanie 4-14 dní
65,95 €
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0435 - Stropné svietidlo LAGOS 30 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 4-14 dní
27,35 €
Sollux SL.0916 - Stropné svietidlo QUATRO 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,80 €
Sollux SL.0489 - Stropné svietidlo QUAD betónové 1xGU10
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 4-14 dní
23,40 €
Sollux SL.0678 - Stropné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 4-14 dní
23,40 €
Sollux SL.0334 - Stropné bodové svietidlo RING 6L 6xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 247 ksdodanie 4-14 dní
107,65 €


























































