Stropné svietidlo DIXIE 1xGX53, Ø80, biela
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-377686 |
Dostupnosť:
Skladom 22 ks
ihneď na odoslanie Dalších 55 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 55 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 80 mm |
| Výška: | 50 mm |
Podobný tovar
Stropné detské svietidlo DIXIE 3xGX53, Ø290, modrá/biela
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
61,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Mi by Milagro - Stropné svietidlo GENESIS SPOT BLACK 1xGU10, Ø10cm, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
14,40 €

























































