TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10070 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 740 mm |
| Výška: | 500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10071 - Stropné svietidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
229,90 €
TK Lighting 10069 - Stropné svietidlo Fairy gold 3xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
95,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6904 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Aqua 45W, 3000/4000/6500K, 4980lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 755 ksdodanie 4-14 dní
87,80 €
TK Lighting 1565 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,10 €
TK Lighting 4735 - Stropné svietidlo Sarius black 4xG9, čierna/sklo
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
105,70 €
TK Lighting 1086 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø450, biela/textil
skladom u dodávateľa 72 ksdodanie 4-14 dní
72,25 €
TK Lighting 11034 – Stropné a nástenné svietidlo LAVA BROWN 1xG9, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 114 ksdodanie 4-14 dní
24,70 €
TK Lighting 3379 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/textil
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
80,75 €
TK Lighting 5768 - Stropné drevené svietidlo Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
61,55 €
TK Lighting 862 - Stropné kúpeľňové svietidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, čierna
skladom u dodávateľa 1987 ksdodanie 4-14 dní
41,75 €
TK Lighting 3998 - Stropné textilné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,90 €
TK Lighting 4855 - Stropné svietidlo Fairy black 4xG9, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,85 €



























































