Rendl R12934 - Stropné svietidlo Loyd I 1xE27, Ø100, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12934 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 65+1025 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12935 - Stropné svietidlo Loyd III 3xE27, Ø150, čierna
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14357 – Stropné LED svietidlo LARISA R 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, Ø300, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R13334 - Stropné LED svietidlo Mezzo 100W, 3000K, 6400lm, Ø800, biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
832,65 €
Rendl R13488 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
77,70 €
Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
207,25 €
Rendl R14362 – Stropné LED svietidlo LARISA R 40 50W, 3000K/4000K/6500K, 3750lm, Ø400, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
183,20 €
Rendl R13939 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, čierna, stmievanie TRIAC
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
109,15 €
Rendl R14356 – Stropné LED svietidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
88,80 €
Rendl R13694 - Stropné kúpeľové svietidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
161,00 €
Rendl R13681 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 6-14 dní
238,70 €
Rendl R13938 - Stropné LED svietidlo Larisa SQ 15W, 3000K, 1200lm, 170x170, čierna, stmievanie TRIAC
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
85,10 €



























































