PREZENT 64424 - Stropné svietidlo ORADEA 1xE27/40W, čierna/číra
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.64424 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, čirá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 64425 - Nástenné svietidlo ORADEA 1xE27/40W, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
PREZENT 64423 - Stropné svietidlo ORADEA 3xE27/40W, čierna/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
49,75 €
PREZENT 64422 - Luster ORADEA 3xE27/40W, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
68,30 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 49003 - Stropné svietidlo PERI 1xE27, Ø230, chróm/matná biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
21,95 €
PREZENT 71306 - Stropné LED svietidlo IRIDIO 35W, 4000K, Ø410, 3150lm, biela / trblietavý efekt
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
Prezent 27316 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
67,30 €
Prezent 70322 - Stropné LED svietidlo Trimo I. 32W, 3000-6000K, 3400lm, Ø400, biela + krokové stmievanie
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
37,05 €
Prezent 71344 - Stropné LED svietidlo FLOREN 30W, 3000/4000/6500K, 3900lm, Ø415, kávová/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
46,85 €
PREZENT 67102 - Stropné svietidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chróm, 295mm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
56,60 €
PREZENT 45131 - Stropné LED svietidlo VASCO 32W, 4000K, 2400lm, Ø525, biela/sivá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
70,25 €
PREZENT 67115 - Stropné svietidlo PILLS III. 2xE27, IP44, 295mm, čierne
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
56,60 €
Prezent 27023 - Stropné LED svietidlo Lenys SQ III. 6W, 4000K, 420lm 90x90, IP44/20, čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
Prezent 27021 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná čierna/biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
23,40 €





























































