PREZENT 67115 - Stropné svietidlo PILLS III. 2xE27, IP44, 295mm, čierne
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.67115 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | matná biela, matná čierna |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 295 mm |
| Šírka: | 295 mm |
| Výška: | 295 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Trieda ochrany: | I |
Příbuzné produkty
PREZENT 67114 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 240mm, čierne
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
43,90 €
PREZENT 67113 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 190mm, čierne
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 67116 - Stropné svietidlo PILLS III. 3xE27, IP44, 360mm, čierne
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
82,95 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 27305 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 12W, 3000-6000K, 1500lm, 225x225, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
19,00 €
Prezent 27310 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
Prezent 27312 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,10 €
Prezent 27309 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, biela
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
Prezent 27314 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,60 €
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
PREZENT 49015 - Stropné svietidlo ASPEN I 3xE27/60W, IP44 opálové sklo
Skladom 8 ksihneď na odoslanie
50,75 €
PREZENT 49052 - Stropné LED svietidlo LENYS III 30W, 4000K, IP44, 2750lm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €
PREZENT 71334 - Stropné LED svietidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikel/biela
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
63,40 €




























































