TK Lighting 4246 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4246 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, textil |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 350 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4245 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
90,60 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3229 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
47,25 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,65 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
57,35 €
TK Lighting 4245 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
90,60 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 3441 - Stropné textilné svietidlo Mona 3xE27, 540x420mm, biela
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
97,00 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 2725 - Stropné svietidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, sivá/textil
skladom u dodávateľa 143 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €


























































