TOP LIGHT 5501/30 - Stropné svietidlo Twist 30 2xE27, Ø300, opálové sklo
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-5501/30 |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Veľmi obľúbené sklenené stropné svietidlá. Svietidlá sú vhodné do chodieb, predsiení, detských izieb. Sklo je biele - farba opál. Svietidlá je možné osadiť LED žiarovkami so závitom E27 - u nás aj v ponuke za veľmi dobrú cenu.
| Materiál: | sklo |
| Farba: | opál |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 300 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT 5501/50 - Stropné svietidlo Twist 50 3xE27, Ø400, opálové sklo
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropné LED svietidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropné LED svietidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropné LED svietidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Comet 30C CCT - Stropné LED svietidlo Comet 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropné LED svietidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 40C - Stropné LED svietidlo Metal 36W, 4000K, 3600lm, Ø400, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Silver KL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní



























































