TK Lighting 4661 - Stropné textilné svietidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4661 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4654 - Textilný luster Earth 3xE27, Ø500, grafit
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
55,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
120,50 €
TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
127,75 €
TK Lighting 5798 - Stropné textilné svietidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 3229 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
47,25 €
TK Lighting 6591 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 4399 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/béžová/textil
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 6593 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 5xE27, 810x470mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
146,05 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 1565 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,70 €


























































