TK Lighting 6195 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, prírodné
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6195 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, kov, textil |
| Farba: | šedobéžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Šírka: | 520 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6196 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
133,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 6578 - Stropné textilné svietidlo Linobianco 4xE27, Ø600, biela/prírodné
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
108,50 €
TK Lighting 4399 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/béžová/textil
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladom u dodávateľa 119 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 1086 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø450, biela/textil
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 5637 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/ľan
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
91,45 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,65 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 5638 - Stropné textilné svietidlo Rondo 6xE27, Ø780, biela/ľan
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
146,90 €
TK Lighting 1533 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
97,85 €


























































