TK Lighting 6591 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6591 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | hnedá, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 540 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hĺbka: | 420 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
120,50 €
TK Lighting 6593 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 5xE27, 810x470mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
146,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 1087 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, sivá/textil
skladom u dodávateľa 141 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
120,50 €
TK Lighting 5775 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø450, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 4242 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
90,65 €
TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
127,75 €
TK Lighting 1581 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø600, biela/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 5637 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/ľan
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
91,50 €
TK Lighting 1534 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, modrá
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,55 €
TK Lighting 3228 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, ružová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
54,75 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €

























































