TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6592 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | hnedá, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Dĺžka: | 690 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6591 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
99,10 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3998 - Stropné textilné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,90 €
TK Lighting 6195 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, prírodné
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
77,75 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,10 €
TK Lighting 4240 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
69,25 €
TK Lighting 4430 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladom u dodávateľa 829 ksdodanie 4-14 dní
72,25 €
TK Lighting 4180 - Stropné svietidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
82,90 €
TK Lighting 4246 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 4-14 dní
78,60 €
TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
99,10 €
TK Lighting 3230 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
40,50 €
TK Lighting 3433 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
99,10 €


























































