TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10154 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Farba: | žltá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 380 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 3433 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 1584 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, sivá/textil
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
127,70 €
TK Lighting 1533 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
97,85 €
TK Lighting 4345 - Stropné svietidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
95,10 €
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 361 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €



























































