Rendl R13807 - Stropné textilné svietidlo Otis 4xE27, Ø600, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13807 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
| Materiál: | textil |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x28 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 175 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13808 - Stropné textilné svietidlo Otis 4xE27, Ø600, transparentná čierna/biela
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
377,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13808 - Stropné textilné svietidlo Otis 4xE27, Ø600, transparentná čierna/biela
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
377,25 €


























































