Strühm-Ideus 04788 - Stropné LED svietidlo RATAN LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1370lm, Ø395, biela
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04788 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 913 ksdodanie 3-10 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
| Materiál: | oceľ, kov, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | studená biela, nastaviteľná, teplá biela, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4200, 3000/4200/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 24 W |
| Svetelný tok: | 1370 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 82 |
| Životnosť LED: | 25000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 160 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 395 mm |
| Šírka: | 395 mm |
| Výška: | 83 mm |
| Hĺbka: | 395 mm |
Podobný tovar
Strühm-Ideus 04789 - Stropné LED svietidlo RATAN LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1120lm, Ø395, čierna
skladom u dodávateľa 1024 ksdodanie 3-10 prac. dní
25,40 €
Mohlo by vás zaujímať
Strühm-Ideus 04897 - Stropné LED svietidlo SARA LED C 24W, 4000K, 1180lm, Ø325, čierna
skladom u dodávateľa 292 ksdodanie 3-10 prac. dní
10,20 €
Strühm-Ideus 05028 – Stropné svietidlo IGLO C 1xE27, Ø210, biela
skladom u dodávateľa 856 ksdodanie 3-10 prac. dní
8,90 €
Strühm-Ideus 03927 - Stropné LED svietidlo TOTEM LED C 24W, 3000K/4200K/6500K, 1580lm, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 1192 ksdodanie 3-10 prac. dní
31,30 €
Strühm-Ideus 04786 - Stropné svietidlo FIGARO C 3xE27, Ø385, biela/imitácia borovice
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
27,55 €
Strühm-Ideus 04789 - Stropné LED svietidlo RATAN LED C 24W, 3000/4200/6000K, 1120lm, Ø395, čierna
skladom u dodávateľa 1024 ksdodanie 3-10 prac. dní
25,40 €
Strühm-Ideus 04152 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,60 €
Strühm-Ideus 03592 - Stropné LED svietidlo KLARA LED C 19W, 4000K, 1650lm, Ø330, IP44, biela
skladom u dodávateľa 1819 ksdodanie 3-10 prac. dní
19,85 €
Strühm-Ideus 03108 - Stropné LED svietidlo ROLEN CCT 7W, 3000/4200/6500K, 580lm, Ø100, biela
skladom u dodávateľa 905 ksdodanie 3-10 prac. dní
12,25 €
Strühm-Ideus 03754 - Stropné LED svietidlo ADIS LED D SLIM MVS 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, biela + senzor
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
27,60 €
Strühm-Ideus 04623 - Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 1071 ksdodanie 3-10 prac. dní
20,45 €





























































