Strühm-Ideus 04919 - Detské nočné svetlo PELE 1W, 3000K, 30lm, biela/čierna
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04919 |
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04919 – Detské nočné svetlo PELE 1W, 3000K, 30lm, biela/čierna
Detské nočné svetlo PELE ponúka príjemné teplé osvetlenie, trojstupňové stmievanie a integrovaný časovač na 30 minút, vďaka ktorému sa svetlo automaticky vypne. Vstavaný akumulátor a nabíjanie cez USB-C zabezpečujú pohodlné bezdrôtové používanie doma aj na cestách.
Vlastnosti
• Napájanie: DC 5 V 1,2A MAX USB-C
• Príkon: 1 W
• Svetelný zdroj: Integrovaný SMD LED
• Svetelný tok svietidla: 30 lm
• Teplota chromatickosti: 3000 K
• Farba svetla: Teplá biela
• Časovač: 30 minút
• Stmievanie: Trojstupňové
• Akumulátor: 18650 Li-ion LMO 3,7 V / 1200 mAh
• Stupeň krytia: IP20
• Trieda ochrany: III
• Materiál: Plast
• Farba: Biela / čierna
• Výška: 102 mm
• Šírka: 112 mm
• Hĺbka: 136 mm
• Životnosť: 35 000 h
• CRI: Ra 80
Hlavné výhody
• Integrovaný časovač na 30 minút
• Trojstupňové stmievanie pre ideálnu intenzitu
• Vstavaný akumulátor s nabíjaním cez USB-C
• Príjemné teplé svetlo vhodné pre deti
• Kompaktné a prenosné vyhotovenie
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna, biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 3, 7, 5, 240 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1, max 1 W |
| Svetelný tok: | max 30, 30 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 270 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 112 mm |
| Výška: | 102 mm |
| Hĺbka: | 136 mm |


























































