Globo 15229S1 - Textilná lampa Clarke gold 1xE27, Ø650/450, matný nikel/čierna/zlatá
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15229S1 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | matný nikel, sivá, zlatá |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 620 mm |
| Výška: | 1600 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Globo 15229H - Textilný luster Clarke gold 1xE27, Ø400, matný nikel/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
48,65 €
Globo 15229H2 - Textilný luster Clarke gold 3xE27, 650x250, matný nikel/čierna/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
71,70 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 15228S1 - Stojacia lampa Kidal 1xE27, Ø620/450, matný nikel/strieborná
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-6 prac. dní
85,70 €
Globo 15229S2 - Textilná lampa Clarke gold 2xE27, 150x150, matný nikel/čierna/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
68,50 €


























































