TK Lighting 4999 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4999 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 5981 - extilný luster Calisto 3xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5976 - Textilný luster Calisto 3xE27, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
TK Lighting 5955 - Nástenné textilné svietidlo Calisto 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
36,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10038 - Luster Cono L 1xE27, Ø335, hnedá
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
53,10 €
TK Lighting 2164 - Luster Cubus 6xE27, jantár/grafit/transparentný
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
181,00 €
TK Lighting 10259 - Luster Faro 1xE27, Ø340, tehlová
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
67,15 €
TK Lighting 4549 - Luster Estera 7xG9, zlatá/jantár
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
125,35 €
TK Lighting 10843 - Luster PEARL MIX 3xG9, Ø240, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
62,90 €
TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
194,00 €
TK Lighting 4792 - Luster Esme 6xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
277,80 €
TK Lighting 5669 - Luster Esme 1xE27, Ø250, biela/čierna
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 4-14 dní
46,05 €
TK Lighting 10207 - Luster Cubus 7xE27, Ø490, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
196,55 €
TK Lighting 10084 - Luster Sol 1xE27, Ø250, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €



























































