TK Lighting 5772 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø380, béžová/ľan/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5772 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil, drevo |
| Farba: | biela, len, borovica, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 380 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5770 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
TK Lighting 5776 - Textilné nástenné svietidlo Eco 1xE27, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
44,55 €
TK Lighting 5775 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø450, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 4-14 dní
114,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5976 - Textilný luster Calisto 3xE27, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
104,90 €
TK Lighting 5770 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
TK Lighting 10005 - Textilný luster Pulse 3xE27, biela/borovica/prírodný
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
TK Lighting 6018 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø450, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5094 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 6582 - Textilný luster Juta 3xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €
TK Lighting 2785 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø200, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 3999 - Luster Chicago 6xE27, 1000x500, čierna/ľana
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
181,00 €
TK Lighting 3139 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 4-14 dní
52,00 €



























































