TK Lighting 5771 - Textilný luster Eco 3xE27, béžová/ľan/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5771 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
| Materiál: | kov, plast, textil, drevo |
| Farba: | biela, len, borovica, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 770 mm |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 800 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5770 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
43,70 €
TK Lighting 5772 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø380, béžová/ľan/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
72,10 €
TK Lighting 5773 - Textilný luster Eco 1xE27, Ø500, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €
TK Lighting 5776 - Textilné nástenné svietidlo Eco 1xE27, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
44,55 €
TK Lighting 5775 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø450, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 4-14 dní
114,10 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5419 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
65,90 €
TK Lighting 4346 - Luster HILTON GOLD 1xE27, Ø500, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
65,05 €
TK Lighting 10078 - Luster Duo white 1xE27, Ø200, biela/juta
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
32,40 €
TK Lighting 5981 - extilný luster Calisto 3xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
111,95 €
TK Lighting 5306 - Textilný luster Calisto 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
31,55 €
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
103,40 €
TK Lighting 5099 - Textilný luster Calisto 3xE27, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 3231 - Detský luster Rondo kids 1xE27, Ø380mm, ružová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
40,30 €
TK Lighting 2594 - Luster Duo white 3xE27, Ø350, biela/juta
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
99,35 €
TK Lighting 1885 - Textilný luster Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,10 €


























































